Students After Sunset část 1.

13. dubna 2013 v 11:37 | Satsu-san


Takže tady máte konečne 1 díl :D v pulce to už nebude opravení Sasoou xD
Doufám že s ebude líbit jestli ne dejte návrhy jak to zlepšit ARISluneční paprsky, které procházeli oknem ve vlaku, mne vzbudili ze snu o jakémsi pěkném klukovi na pláži.
Máma spala na opačné straně, takže na ní nesvítilo, moje sestra Sasoa pořád četla nějakou mangu. Byli jsme totiž na cestě do poměrně velkého města Okami. Kde nám děda koupil takový menší dvojposchodoví dům. No a jsme tu hlavně kvůli tomu, že máma před měsícem dostala super práci, kde pořád někam cestuje. A platí to firma, takže nás brala sebou. Jelikož léto za týden končí, musíme do školy a nemáme kde bydlet tak budeme v tom domku od dědečka. Budeme tam sami, takže snad to zvládneme. Co nás táta opustil, všechno shrábl a nic nám nenechal. Máma nás dokonce za poslední peníze přihlásila na jedinou akademii v tomhle městě. Bude to můj prvý rok na střední škole. Moc se těším a zároveň i bojím. Ze Saso nás dali, do stejné třídy, protože je málo žáku a bude jen jedna první třída. V městě Okami mám dvě kámošky, které znám už od školky. A to je super protože se na ne moc těším. Viděli jsme se jen málokdy přes skype.
,,Satsu! Satsu!" Někdo na mne křičel a já se dostala ze svých myšlenek.
"Vystupujeme!" Křičela na mne moje sestra, Sasoa. Já se sebrala a vzala si batoh a kufr. A šla sem za Sasoou. Když sem vystoupila z vlaku, nemohla jsem uvěřit.
Tohle nádraží bylo… bylo… staré. Se znechucením výrazem sem kráčela vpřed. Máma nás dovedla do nového domu, který byl dál od města na jednom kopci. Tenhle dům byl překrásný. A měly jsme tady dokonce i naše věci. Každá má vlastní koupelnu, pokoj, velký šatník. Nemohla jsem tomu uvěřit. Sasoa zírala taky a byla plna radosti. Hodily jsme tašky na zem a rozběhly jsme se na horní patro. Já si vzala pokoj na severní straně, kde byl výhled na město, Sasoa si vzala výhled na přírodu. Jak nudné.

"Tohle je snad ráj!" Vykřikla jsem radostí. Sasoa taky a šli jsme si vybalovat věci. Máma si s námi šla popovídat…
"Poslouchejte, budete mi moc chybět. Saso ty se dobře uč a Satsuki ty se snaž, aby nepropadala…" Řekla a zasmála se a Sasoa taky. Já se uraženě ušklíbla. Zas tak hrozná nejsem… možná.

"Tak mějte se tu a ať s vámi nejsou potíže jo?" Usmála se." Dobře…" Řekla, dala nám pusu a pak odešla. Šla jsem si prohlídnout můj pokoj, měla jsem tam dvojlůžkovou velkou postel, na stěně byla plazma, tolik prostoru, hezký stůl a tam notebook, hezký bílý koberec, pár polic na stěně a byla namalována na modrobílo. Moje oblíbená barva! Lehla jsem si na postel a přemýšlela, najednou mě něco škrábalo na zádech. Ležela jsem na obálce, sebrala jsme jí a otevřela. "Aaaaaaaaaaaaaaa…" Vykřikla sem a Sasoa doletěla ke mně. V té obálce bylo tisíc eur! Sasoa měla taky jednu na posteli. Moje oči zářily a Sasoini taky. *Někdo zvoní* Jé jdu tam! Otevřela sem dveře a.....

,,Vítej v Okami!!" Vykřikli a objali mě moje kamarádky Aisu Sayuri a Ryuuzetsu Komori. Byla sem fakt ráda jenže… jenže…
"N-nemůžu dý-cha-t"
"Oh promiň, nechali jsme se unést" Usmála se na mne Sayuri. Konečně jsem je viděla, mé kamarádky.
Spadla mi slza z oka od štěstí a radosti. Sayurine měla, dlouhé tmavofialové vlasy až po kolena, a hluboko tmavé hnědé oči. Mela na sobě modrý letní šaty. A Ryuu mela dlouhé bíle vlasy po stehna tak jako když byla malá jen o trochu delší. Její tmavě modré oči na mne koukali, jak jsem se změnila. Mela na sobě krátké černé šortky a horní díl plavek byl černobílí. Oni jsou už ve třetím ročníku, takže je jim 16 mne je 14. Ale na veku nezáleží, pokud se mají kamarádi moc rádi. Pozvala sem je dnu, jenže už se stmívalo a řekli mi, že oni proste, nemůžou a neřekli mi proč. Zdálo se mi to divné, no já se jen usmála a řekla jim, že se uvidíme zítra ve škole. Oni sa usmáli a odešli. Já sem pak šla do pokoje, lehla jsem si na velkou postel a přemýšlela. Pak jsem asi usnula.

"S-A-T-S-U-K-I!!!!!!!" Já jsem vyskočila z postele. Skoro jsem vyletěla z kůže. Sasoa na mě křičela, že je už 8:40 a škola začíná v 9, ona zaspala taky.
"Jo jo už jdu jen příště tak nekřič…" Řekla sem a pousmála jsem se. Sebrala sem se do koupelny si učesat mé neposlušné blonďavo-hnedý vlasy po prsa. Sepla sem si je mašleny do dvou copíků po stranách hlavy, ostatní vlasy zakrývali čelo, uši a strany tváře. Shrábla jsem pastu a kartáček, strčila si ji do úst a utíkala si vybrat oblečení do školy. Vzala sem si krémovou nařasenou sukni, černé tílko a na to můj růžový svetřík. Pak sem utíkala zpátky do koupelny, vykonala poslední úpravy mí tváře. Shrábla jsem tašku a utíkala dolu, kde na mne už čekala sestra. Ona vypadala kawaiizneji než já mela světlé blond vlasy po ramena a mela na sobě košili a hezkou čapku. A naše společná část sester byli naše modré oči.
"Konečně!" Povzdechla si a otevřela dveře. Já si obula bíle conversi a následovala ji. Na tenhle den jsem se docela těšila. Nová třida, noví spolužáci, noví učitelé.
"Oh Saso prý jsou na té škole hezcí učitelé…" Zčervenala a kousla si ret. Jo to jsem ještě nezmínila, že na minulé škole se zamilovala do učitele, který prý jde učit sem. *chi chi* Zasmála sem se, potichu. Dalších 5 minut bylo ticho. Když sem viděla tu školu tak jsem se nemohla vynadívat. Byla ohromná, velká, hezká, z hezkého areálu. Saso se rozběhla a chytla mě za ruku a tahala mě. Totiž jsme přišli pozdě. Koukli jsme si rychle, jestli jsme spolu ve třidě …
"Jsme spolu!" Vykřikla Sasoa a já sklesle šla na naši první hodinu… MATIKU! To nemyslí vážně! Nejhorší předmět má být moje první hodina na střední? *pff*Vzdychla sem potichu a pomalu otevřela dveře. Všechny oči na nás koukaly a já zčervenala a šla za učitelem.

"P-promiňte, že mešká-" Usmál se a ukázal nám knihy, které mel položené na stole a pak, kde si máme sednout. Pomalu jsme kráčeli do posledních lavic. Zbytek hodiny jsem bez přítomnosti mého ducha seděla a koukala do blba. Sasoa zaspala?! To snad nebylo ani možný. Začala jsem do ní štuchat tužkou. Aspoň nějaká zábava. Jedna holka je potichu chichtala. Když zazvonilo, vzbudila jsem jí a šli jsme si najít skřínky. Když jsme ji otevřela, byli tam učebnice na různé hodiny a taky rozvrh. Koukla jsme na něj a šokovalo mě to... protože ... protože další hodina byla chemie! Bouchla jsem dveře od skřínky a šla na chemii. Sasoa mě doběhla. A tak šel tenhle den do konce poslední hodiny.
"Dnešek byl tak unavující vid Nee-chan?" Mile se usmála a já jsem ďábelsky ušklíbla celá unavená kráčející do kopce. Jak jsme došli domů, hned jsem si lehla na postel. Sebrala mobil a napsala sem Sayuri jestli si večer nevyrazíme…
"Jé ahoj, napadlo mne, jestli někam nezajdeme i z Ryuuzetsu…" Usmála jsem se…
,,Promiň už se stm-... prostě nemůžu" Řekla a zavěsila. Co to sní je? Co už. Od nudy sem si šla dělat úkoly. Pak jsem usnula v úkolech a vzbudila se za svítání. Oblékla jsem se a vykonala ranní hygienu. Šla sem dolu po schodech. Sasoa ještě spala, tak mě napadlo udělat snídani. Pak se jí zaslechla zívat na schodech.
"Jé to hezky voní" Usmála se, jako vždy nabrala si jedno vypražené vajíčko a sebrala chleba, pak si sedla vedle mě. Chvíli jsme si povídali….

"Poslyš, už bychom měli jít, cesta do školy je trochu dlouhá" Přikývla sem a šla si po tašku. Zběhla dolu a vyrazili jsme…
Přišli jsme včas. Já si odložila tašku do skřínky a sebrala učebnice dejáku. Sasoa už nejspíš šla do třídy, protože kolem sem jí už neviděla...

. Cestou sem potakala Sayuri, Ryuu a pár dalších holek. O nečem se bavily a jakmile jsem se priblížila jejich konverzace utichla. Tak jsem jenom na ne kývla a šla na hodinu. Po hodine byl obed. Na obede sme se Saso sedeli spolu. Pak se knám pridala jedna holka.
,,P-prominte, mužu si k vám prisednout?" Zepatala se stydlívím hlasem. Já jsem jenom prikývla, mela se pusu nacpanou hranolkama. ,,Teší me já jsem Sasoa a tohel je moje sestra Satsuki" Usmála se a ukázala na mne. Ona se na mne podívala milím pohledem. Neskor sa oni dve zakecali, a ja som pozorovala okolie. Nič zajímave tady nebylo. ,,Dobre tak mi pujdem, zatím se mej Lairai" Sebrali sme se a odešli. Ona nás obdarila milím úsmevem a pak nebyla už v dohledu. Dnes po škole bylo uvítáni pro letošní první ročníki. Takže sme se Saso utíkali domu se prevléct, neco pekného hodit na sebe a vyrazit.
,,Jé tady to je barevní a hézký" Rozhlížela se Sasoa po vecech zavešeních kolem. Já jsem hledala tabuli s kroužkami a klubmi. ,,Tady!" Krikla sem sama pro sebe. Jenže tenhle seznam byl...byl moc sportovní *znechucený pohled*

Seznam kroužku :
Tennisovej tým
Footbalovej tým
Baketbalovej tým
Volejbalovej tým

Seznam Klubu:
Klub sporotvního ducha
Klub loptových her
Klub operi
Klub počitačovej maniaku
Klub eclipse

Jak jsem se tak koukala jen jedinej klub me ohromil. A to byl práve ten klub eclipse.
"Jhéééj Satsuki!" Kričel na mě nekdo z dálky. Jop byla to Sayuri. Ten hlas bych poznala vždy.
Volala mne se podívat na ruzne souteže. ,,Poslyš v ajkém klubu seš ty?" Zeptala sem se najednou.,,No víš já ehm... klub eclipse..." Já jsem se pousmála.,,Mohla bych jít k va-" Najednou em okrikla. " Ne!" Zustala prekvapená. Tuhle Sayuri sem nepoznala, byla jiná, naštvaná.,,Co proč? A proč tak kričíš nic sem ti neudelala!" Okrikla sme jí spátky.
,, Jo jo já vím... já jen te chci chránit nic víc."
,,Chránit?! Predčím?" Zeptala sem se naštavne. Ona odvrátila zrak a v dálce sme videla jak k nám de Ryuu. ,,Hele co se tady deje." Zeptala se když k nám došla. " Já sama nevím! Proč nemužu do klubu!?" Ryuu zustala prekvapená. Bylo to nani videt. Koukala na mne a na Sayuro strídave. ,,Hej, poslyš zatím tam proste....nepatríš.....nemužeš tam být!" Rekla a popadla Sayuri za ruku a vedla jí pryč. Mela sem zlé tušení.

,,Sá-tsu-ki! Pujdeš se mnou a Lairai na soutež?" Kričela z druhé strany na mne Sasoa. Já jsem se snažila usmát a rukou dala náznak že hned prijdu. V dálce sem slyšela Ryuu jak neco ríka Sayuri. ,,Tys jí to rekla?" Ona zavrtela hlavou a zaklonila ji. ,,Dobre" Usmála se a pak sem už nic neslyšela a šla sem za Sasou. Zbytek dne sem predtírala zábavu, a ve vnitrku sem premýšlela nad tím co se stalo. Nedalo mi to. Cesta domu s emi zdala krátka než obvikle. Když sme prišli domu hned sme si lehla a nemohal spát. Saso už nejspíš byla mrtvá. Ani se nedivím když porád nekam behala z Lairai. Aspon ona tu nekoho dobrýho má.............

POKRACOVANI PRISTE


Ehm takže :DDD Dekuju jestli ste si to prečetli x))
Kritiku prijímám :)
jdu do kina pak ven tajže se uvidíme večer ;)
Sayonara Minny :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Trafíš sa ;D ?

.

Komentáře

1 Natalia. Natalia. | Web | 13. dubna 2013 v 11:50 | Reagovat

Skvělé! :-)

2 mononoke-chan mononoke-chan | Web | 13. dubna 2013 v 13:37 | Reagovat

dokonalé :3 opravdu je to napínavé a těším se na další díl :D
jinak jsem si četla ty postavy (ano, trochu pozdě xD) a chtěla bych poprosit...mohla by moje Ryuuzetsu být jako Gajeel? normálně by se proměňovala v draka, ale k tomu by byla ocelová...že by jedna kov atd. :D a jenom...co to přesně znamená polodrak? :3

3 Yui-chan Yui-chan | Web | 13. dubna 2013 v 17:42 | Reagovat

Úžasný !! :D Těším se, až se tam objevím takyy :33

4 j-vip j-vip | Web | 13. dubna 2013 v 19:21 | Reagovat

krásne, zatiaľ sa mi to moc páči a nič by som na tom nemenila, aj dĺžka sa mi páči :)

5 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 14. dubna 2013 v 8:43 | Reagovat

zaujímavá poviedka :)

6 Shinigami Shinigami | E-mail | Web | 14. dubna 2013 v 12:05 | Reagovat

zajímavé =)) Těšíííím se až si přečtu další =P

7 Lairai Lairai | Web | 14. dubna 2013 v 17:22 | Reagovat

[2]: polodrak je napůl člověk a napůl drak,teda podle mě,prostě člověk s dračími křídly,ocasem a rohy,a teoreticky by se měl umět proměnit na draka,teda jestli by to šlo :D

jinak úžasný,rychle sem s další kapitolou ^^ Chci vědět co je klub eclipse *w*

8 j-vip j-vip | Web | 14. dubna 2013 v 19:56 | Reagovat

aaa ja už chcem druhý diel :D

9 Satsuki Satsuki | Web | 14. dubna 2013 v 20:35 | Reagovat

[1]: ^^ ari

[2]: No okay :) a tak jak napsala Lairai ;)

[8]: Tenhle víkend co bude neco spíšu ^^ chystám se udelat nebo brutálni takže :D
počas týdne nebudu na pc tam to budu psát do sešitu ;) a som rada že ta to tak baví xD

10 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 18:49 | Reagovat

pekny prvni dilecek :)

11 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 4. května 2013 v 11:46 | Reagovat

Krásné...moc se ti to povedlo, těším se už na druhý díl :-)

12 Bumbík :3 Bumbík :3 | 22. července 2013 v 23:27 | Reagovat

Je to bomba! O.o  waa divno ma pohltila-.-" :D  ale to je iba dobre :3  idem pátrať či nieje 2 kapitola :3

13 Kesie-chan Kesie-chan | 5. srpna 2013 v 19:40 | Reagovat

Nápad na příběh moc dobrej, s kamarádkou jsme se shodly, že by nás taky zaujal hodně tenhle klub bejt na Satsuki místě. :) moc mě zajímá pokračování, takže jdu čítat :3 Co bych vytkla,no co se týče děje nic, jen mě tam překvapilo to, že šla na prní hodinu a hned po ní byl oběd xDD ale tak chápu.... mělas myšlenky jinde :D ale co mě na tom mučilo nejvíc byly ty hrubice..... -.-" Já vím jsem strašná *sedí na opuštěném ostrůvku s palmičnou, mává bílou vlajkou a volá zničeným hlasem * mamka má alergii na hrubky a mě tak taky vychovala, jsem na to strašně ulítlá. Jinak to bylo skvělý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama